Movies
Ratings
102
ConstantineRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0