Series
Ratings
11
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0