Series
Ratings
28
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0