Series
Ratings
77
Off To SchoolRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0