Movies
Ratings
194
ApocalyptoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Megamind vs. The Doom SyndicateRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
ElioRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5