Movies
Ratings
257
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ShortcomingsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 0.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
LegendRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5