Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 2.0
Turning RedRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
PRESTORated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.5