Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
AlienRated ★ 1.0
Open CityRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0