Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0