Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5