Series
Ratings
12
Chief KimRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0