Titles you rated
ItRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5