Movies
Ratings
116
The HolidayRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0