Series
Ratings
13
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0