Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0