Movies
Ratings
307
Way Back HomeRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5