Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 4.5
The PunisherRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Jackie Chan: My StoryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
PaulRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.0