Movies
Ratings
525
Love ActuallyRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0