Series
Ratings
31
To. JennyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0