Series
Ratings
47- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0