Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0