Titles you rated
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0