Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0