Movies
Ratings
716
Innocent StepsRated ★ 1.0
True LegendRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5