Titles you rated
BasiliskRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
KatlaRated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0