Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0