Movies
Ratings
498
Cloud AtlasRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0