Movies
Ratings
234
The WolverineRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 4.0
The CatRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 5.0