Titles you rated
Just My LuckRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Auntie EdnaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0