Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5