Titles you rated
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Descendants of the SunRated ★ 3.0 Descendants of the SunRated ★ 3.0
 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0 The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
 Demon SlayerRated ★ 3.5 Demon SlayerRated ★ 3.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 3.0 Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
 The School Nurse FilesRated ★ 4.0 The School Nurse FilesRated ★ 4.0
 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 2.5 GoblinRated ★ 2.5
 Feel GoodRated ★ 4.5 Feel GoodRated ★ 4.5
 Feel GoodRated ★ 4.5 Feel GoodRated ★ 4.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
 Reborn RichRated ★ 3.0 Reborn RichRated ★ 3.0
 The Glory Part 1Rated ★ 2.5 The Glory Part 1Rated ★ 2.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5