Movies
Ratings
67
2012Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0