Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5