Movies
Ratings
48
Deja VuRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0