Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- Gridman UniverseRated ★ 4.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 5.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0