Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ContractedRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Stitch of LifeRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Hanalei BayRated ★ 3.5
I Am What I AmRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Evergreen LoveRated ★ 3.5
YarnRated ★ 4.0
While the Women Are SleepingRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 4.0
Blindly in LoveRated ★ 3.0
Fortuna's EyeRated ★ 4.5