Titles you rated
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 5.0- 일본 솔로 캠핑Rated ★ 4.5
- 나홀로 캠핑Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Evening Drink StyleRated ★ 4.5
He's ExpectingRated ★ 4.0- Sadou 2022 WinterRated ★ 5.0
- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0