Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Tears for YouRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 5.0