Series
Ratings
46
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5