Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
The Real Deal Has Come!Rated ★ 1.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.0
Three Bold SiblingsRated ★ 0.5