Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0