Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5