Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0