Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5