Series
Ratings
214
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 5.0
- 64 Zoo LaneRated ★ 4.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0