Movies
Ratings
354
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DamselRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5