Series
Ratings
91
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
HalstonRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 3.5
BabyRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0