Series
Ratings
132
LoversRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
- Flames of DesireRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.5- Star in My HeartRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.5