Titles you rated
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0