Titles you rated
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0